Konsultacja
rozwojowo-
mentoringowa
To spotkania skoncentrowane na konkretnym obszarze Twojego życia – relacjach, granicach, powtarzających się schematach, pewności siebie czy regulacji.
Nie rozkładamy przeszłości na części pierwsze. Interesuje mnie to, jak dziś funkcjonujesz i co możesz zrobić, żeby zacząć działać inaczej. Mentoring polega na tym, że widzę mechanizmy szybciej, nazywam je wprost, pokazuję Ci kierunek zmiany oraz przedstawiam Ci zarówno mój punkt widzenia, jak i moje doświadczenie. Prowadzę Cię do decyzji i do nowej postawy wobec siebie… Po spotkaniu otrzymujesz pakiet technik, ćwiczeń i narzędzi do pracy własnej.
PAKIET 3 KONSULTACJI ROZWOJOWO-
MENTORINOGYWCH
Jeśli wiesz, że obszar, z którym do mnie przychodzisz, wymaga większej ilości spotkań, możesz wybrać pakiet trzech konsultacji. Podczas pierwszego spotkania ustalimy, czego oczekujesz i jaki jest Twój cel. Po każdym spotkaniu otrzymasz pakiet narzędzi i technik, z którymi będziesz mogła pracować samodzielnie.

Jak umówić
konsultację?
1
Aby zarezerwować spotkanie, należy zakupić
konsultację. Skontaktuję sie z Tobą celem
wyboru dogodnego dla Ciebie terminu.
2
Następnie opisz z czym chcesz pracować, co aktualnie
dziejesię w Twoim życiu lub co wydarzyło się
wcześniej i nadal na Ciebie wpływa.
Im więcej konkretu, tym szybciej możemy
przejść do sedna. Dzięki temu od pierwszej
minuty pracujemy głęboko, a nie powierzchownie.
Pamiętaj, konsultacja nie jest sesją terapeutyczną.
Jeśli zmagasz się z ciężkim kryzysem emocjonalnym,
skontaktuj się z odpowiednim specjalistą.
3
Przed spotkaniem polecam zatrzymać się na
chwilę i wziąć kilka spokojnych, głębokich oddechów.
To dobry początek każdej zmiany.

słowa osób
które przeszły tę drogę, są dla mnie największym
potwierdzeniem sensu tej pracy
Ogólnie bardzo analizuje cały czas naszą rozmowę z poniedziałku i czuję się bardzo zdemaskowany.
Taki goły, bo przez cały czas po prostu odsłaniałaś nad czym muszę pracować i na czym skupić uwagę i będzie dużo pracy nad tym wszystkim.
Cieszę się, że zgłosiłem się z tym do Ciebie i dziękuję Ci za pomoc.
Wskazałaś mi puzzel, przez którego brak nie robiłem reszty ukladanki. Teraz wszystko wraca na swoje miejsce. Fakty, nie interpretacje rozwala system iluzji, którą stworzyłem i którą się karmiłem.
Mózg paruje od tego subtelnego mechanizmu uzależnienia, które jest źródłem cierpienia, ale żeby utrzymywać je na średnim poziomie przez kolejne dawki narkotyku, tłumacząc sobie, że to kolejny ostatni raz… System mi się rozwalił, którego nie potrzebuję. Wdzięczność.
Granice – nawet nigdy o nich nie pomyślałam.
Nie wiedziałam, że mogą wpływać na całe moje życie, nawet na relacje.
Dzięki Tobie wiem już, jak sobie z nimi radzić i jak stawiać je bez oporów.
Wskazałaś mi, że tak naprawdę wszystko, co robiłam, było dla kogoś.
Dla mnie nic. Podpowiedziałaś mi, jak pracować ze sobą, jak rozpoznawać, że relacja jest dla mnie, jak nie zatracać się dla drugiej osoby. Dziękuję.

dominika@projektduszy.pl